• ID: 426 Apartamente de vanzare

• 66,500 EUR

Apartament 3 Camere Mobilat Complet, Zona Tomis Nord

Descriere apartament

Căutând un colț de liniște și confort în inima orașului, vă invit să descoperiți acest apartament cochet cu 3 camere, situat la etajul 3 dintr-un imobil cu 4 etaje. De îndată ce pășiți în interior, veți fi întâmpinați de o atmosferă caldă și primitoare, ce se îmbină armonios cu detalii moderne.

Acest apartament micuț, de 40mp, dar plin de farmec, beneficiază de uși glisante elegante, care nu doar că maximizează spațiul, ci adaugă și un aer contemporan. Aerul condiționat este pregătit să vă asigure confortul dorit pe tot parcursul anului, iar mobilarea și utilarea completă, inclusiv televizoarele, fac ca apartamentul să fie perfect pregătit pentru a fi locuit imediat.

Localizat într-o zonă liniștită, apartamentul oferă nu doar intimitate, ci și acces facil la toate facilitățile necesare unui trai cotidian confortabil. Fie că sunteți în căutarea unui cămin pentru familie sau a unei investiții inteligente, această proprietate nu necesită nicio investiție suplimentară, fiind gata să devină noul dumneavoastră refugiu.

Nu ratați ocazia de a vă bucura de un cămin care combină funcționalitatea cu stilul, într-o ambianță liniștită și plină de personalitate.

In cazul in care doriti sa accesati un credit pentru achizitionarea acestui imobil, agentia noastra va pune la dispozitie gratuit (comision 0%) un serviciu de brokeraj, prin care dumneavoastra puteti beneficia de cea mai buna dobanda bancara existenta pe piata, fara costuri suplimentare, indiferent daca achizitionati imobilul prin agentia noastra sau pe cont propriu.

Caracteristici

• Servicii: Administrare Menaj
  • Stadiu Finisare: Finalizat
  • Tip Bloc: Bloc