• ID: 450 Apartamente de inchiriat

• 500 EUR / luna

Apartament 3 camere mobilat si utilat complet, zona Tomis Nord

Descriere apartament

Apartament de Închiriat: 3 Camere în Tomis Nord, Aleea Zmeurei.

Visezi la un cămin confortabil în inima unei zone vibrante? Acest apartament cu 3 camere, situat pe Aleea Zmeurei, este alegerea perfectă pentru tine!

Locație Excelentă:
Apartamentul se află într-o zonă deosebită, Tomis Nord, la doar câteva minute de City Park Mall și Vivo Mall, unde poți găsi tot ce ai nevoie, de la magazine de fashion la restaurante cu specific variat. În apropiere găsești și Parcul Tabacariei, ideal pentru plimbări relaxante sau activități în aer liber. Campusul Universitar și piața locală sunt la o distanță ușor accesibilă, facilitând astfel viața de zi cu zi.

Design și Confort:
Apartamentul este mobilat și utilat complet, asigurându-ți tot confortul necesar. Fiecare cameră este gândită să îmbine estetică și funcționalitate, cu un living spațios și luminos, perfect pentru întâlniri cu prietenii sau serile de film. Dormitoarele sunt echipate cu paturi confortabile și dulapuri ample, iar bucătăria modernă vine la pachet cu electrocasnice de ultimă generație, gata să-ți inspire talentul culinar.

Stare Foarte Bună:
Apartamentul se află într-o stare foarte bună, fiind recent renovat. Totul, de la podele la instalații electrice, este în perfectă ordine, oferindu-ți o experiență de locuit fără griji.

Ideal pentru Oricine:
Fie că ești un tânăr profesionist, o familie sau un student, acest apartament se potrivește perfect nevoilor tale. Cu acces rapid la transportul în comun și la principalele puncte de interes din oraș, viața ta va fi simplificată.

Nu rata ocazia de a locui într-un apartament care îmbină confortul cu o locație de vis! Contactează-ne pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare!

Caracteristici

• Numar Camere: 3
  • Zona: Tomis Nord
  • Suprafata utila: 50 mp